Új hozzászólás Aktív témák

  • urban racer

    senior tag

    Sziasztok!
    Eddig a szomszédtól jött a padláson utp kábelen a net, de amióta kiadta, voltak gondok, szóval beléptem hivatalosan is a chello előfizetők táborába. Miután a szerelő elment, mondom megnézem mit tud a net(mert állítólag jó a jelem).

    Wifire csatlakozás után először is megpróbálkoztam behozni a speedtest.net-et, kevés sikerrel. A "sima" weblapok egész jól bejöttek. Egyszer nagy nehezen sikerült lemérnem: 1,8 Mbit :(
    Többszöri próbálkozás után úgy döntöttem megnézem wifi nélkül, kábelen. Ott hozta a kívánt eredményt, itt már sejtettem valamit.. Előhalásztam az ősrégi linksys wap54g(még cisco hw van benne :) ) access pointom, ami ugyan 54g-s, de amíg nem szerkesztek egy komolyabb routert, addig megteszi. Most le van tiltva a wifi, kábelen van bekötve az acccess point, az utorrent szalad vígan, sok peerrel.

    Konklúzió: A technicolor TC7200 wifire alkalmatlan, eddig router szerepét viszont jól tölti be, nem fagy. Olvasgattam hogy sokan hiányolják a rajta lévő usb működését... Hát... Ezek után el tudom képzelni, milyen brutál teljesítménye lenne ha még ráaggatnám az 1 TB-os Mybookom és onnan futnának a torrentek :O

    [ Szerkesztve ]

    "Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

Új hozzászólás Aktív témák