Új hozzászólás Aktív témák

  • ElEvEn11

    senior tag

    válasz Inhouse #117181 üzenetére

    Ezzel az akvizícióval én most visszakerültem hozzájuk. A mobilszámom eredetileg náluk indult vagy 20 éve. Ugyan már egyre kevésbé használom, mióta kint élek, de tény, hogy nagyjából hasonló okokból hagytam őket ott anno és csak a számot vittem. Erre most úgy jártam, hogy visszakerültem és ugyanaz a szopacs megy. Szignifikáns a különbség a számlázási rendszerük megbízhatósága és a régi, UPC-s ugyanilyen megoldása között. Holott elvileg világcég, de 2 éve képtelenek megoldani és a mobil/vezetékes szolgáltatások még mindig nincsenek összevezetve egy számlára. Röhej!
    Anno, amikor leléptem tőlük, még 1 év múlva is kedvezményes ajánlatokkal hívtak fel, pedig akkoriban éppen ezt hiányoltam tőlük, illetve azt, hogy egyáltalán nem tájékoztattak ezekről a weboldaluk meg csak egy hajszálnyival volt jobb, mint most. ...és hát most sem egy űrrakéta. :((
    A router. Most cserélték le otthon a router-t a sajátmárkázott szarukra. Full kínai gagyi az egész és a WiFi is gyengébb. Néha egyszerűen csak nem működik, pedig minden jól van beállítva. Röhej a köbön. Világcég! :(

    Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

Új hozzászólás Aktív témák