Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz Egon #6974 üzenetére

    Szerintem prosumer szinten még minding rendben van, kérdés hogy kihasználod-e és élsz-e a lehetőségeivel. Nagyvállalatihoz hasonlító rendszert kapsz sokkal olcsóbban, borzasztós sok bővíthetőségi opcióval. Pl. szerintem 1db AP-ra nem éri meg a hercehurca.

    Céges szinten igen kompromisszumos a UniFi, de ha együtt tudsz élni vele és kezelni tudod, akkor stabil és megbízható.

    Jelenleg 2 probléma van UniFi-al. Mind a két estben az SW, az SW a HW-kon és az SW a kontrolleren. Ahelyett, hogy kiforrottan adnák ki őket gyakorlatilag folyamatos bétateszt folyik és stabil SW inkább eseti mint a norma. 6hónapot toltam a 6.0-ra való frissítést az cégnél, mert annyira féltem tőle. :( (most pont így félek a pfSense 2.5-től. ;] )
    Új HW-t nem merek venni, mert 1év után is olyan bugosak hogy valami iszonyat, a UDM-ek meg katasztrófák konkrétan.
    Az a legrosszabb az egészben, hogy az új HW-k(minden ami gen2 és UniFiOS) önmagáukban valami iszonyat jó, továbbra is a legjobb ár érték arányú cuccok a piacon, de...

    Még tudom kezelni a cégnél, de mocskosul Aruba InstantOn lesz ebből hosszútávon. :( De ennek is megvan a hátrányai, de alap SW bugok nuku.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák