Új hozzászólás Aktív témák

  • omarion23

    tag

    Van egy szép kis sztorim. Hátha valaki tanul belőle :)
    Tulajdonomban van egy N95 8GB. v30... szoftverrel. T-mobilos. Turbo simmel használtam, mert vodás vagyok. Semmi baja nem volt. Ám a minap gondoltam egyet, és frissítettem a szoftverét. Elkészültem, aztán rakom be a turbo simet, majd a sim kártyámat. Bekapcsolom és semmi. Se térerő..se szolgáltató. Semmi. Ment a fejvakarás...112-t lehetett hívni, így gondoltam, hogy az antenna nem lehet baj. Átteszem egy vodás telefonba a simemet...erre kiírja hogy "korlátozott szolgáltató". Fogtam egy másik vodás simet, beleraktam az N95be a turbo simmel együtt. Dettó (se térerő se szolgáltató. nem talál hálózatot, de 112-t lehet hívni). Kivettem a kártyát, majd átraktam a vodás telefonba. Most már mindkét kártyánál korlátozott szolgáltató felirattal találom szembe magam, ha a vodás telefonomba rakom. Aztán egy kis google, és egy kis olvasgatás után rájöttem, hogy a szoftver amit frissítettem az N95-ön, az 07-11-08 dátummal rendelkezik. Úgyhogy ez bukta.

    Az a kérdésem, hogy a két sim kártyával lehet valamit kezdeni?
    Feltöltőkártyásak, van is rajtuk pénz. Dobjam a kukába őket? Vagy mi legyen?

Új hozzászólás Aktív témák