Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mpo

    veterán

    válasz Parci #67316 üzenetére

    Nem kötözködni, meg reszelni akartam, csak túl bátor volt az általános kijelentésed.
    Bármiben meghalhatunk, nem csak a vírusoktól és nem is fogjuk kideríteni, ha egy topiktárs meghalt.
    Pár kattintás után találtam egyet, aki (Utoljára belépve 2022-05-07 13:07).
    Ha én 8 hónapig nem lépek be, akkor biztos lehetsz benne, hogy meghaltam.

    Ha érted, akkor már elavult.

  • lacafaca

    őstag

    válasz Parci #67316 üzenetére

    pár oldalba beletekerve a két topikban...nem tartott túl sokáig:
    [link] [link] [link] [link] ...akinek van kedve folytassa, biztos lesz még...
    tudom semmit nem jelent, hogy rég jelentkeztek be.
    feltűnő pár tag eltűnése is, akik foggal-körömmel harcoltak velem, aztán hipp-hopp, angolosan távoztak a topikokból. vagy megunták, vagy tapasztaltak ezt azt és már nem olyan nagy a mellény...persze ez sem jelent semmit. akinek bármi baja lett, soha nem fogja bevallani nem csak itt, még magának sem, max ráfogja bármi másra.
    sajnos köreimben is van tapasztalás, nem is egy és van akinél nem gyenge (főnökasszony jár hozzá beadni a vérhígítót és csak 44. gondolom gondolod mi után, ja és kijelentette a nagyfaluban a sebésze, az oltáson nyerte🤯/sajnos anyám-apám sincs túl acélosan manapság, karikor öcsém -az oltott- is viccelődött, hogy tuti agyrákja van, annyit fáj a feje)....nincs közöttük oltatlan, pedig nem ismerek már olyan embert, aki nem esett át a halálos dögvészen és olyan oltatlan ismerősöm sincs, akinek bármi baja lenne mint longos, persze egy oltatlan is letagadhat bármit. szerencsére én halottról sem tudok, szóval egyelőre örüljünk valóban, amíg lehet...bárminek.

    Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

Új hozzászólás Aktív témák