Új hozzászólás Aktív témák

  • kicsitomi88

    őstag

    válasz kicsitomi88 #36 üzenetére

    Már másodszor fenyegeted verbálisan a pedagógusokat. Ez valami komplexus? Jó, tudom fiatal vagy még, majd kinövöd. De előre rettegek a kölkedtől. Ha te is ilyen túlzottan liberális nevelést (értsd kibaszottul nem törődtek veled) kaptál, akkor mi lesz a te gyerekedből. Megmondom: kis bűnöző. Mint ahogy ma egy 20 fős osztályból 5 ilyen. A probléma ott van, hogy pont az ilyenek miatt iratnak a rendesekkel. De általában beválik, mert a kis surmókat kiközösítik. Akit meg nem, azt kivágja az iskola szerencsére.

    Ha a kiemelt mondatrészt személyesen mondod, fel kellett volna, hogy jelentsél testi sértésért. Nem az ilyenek miatt íratnak a többiekkel, hanem az olyan tanárok miatt akik hatalmi módszerekkel próbálnak meg eredményt elérni. Nem kaptam liberális nevelést, sőt, elég konzervatív nevelést kaptam.

    Az ilyenek el sem tudják képzelni, hogy van olyan ember aki ilyenért nem a tanéárt ''rúgja szájba'', hanem megérteti a pici gyerkőccel, hogy mit lehet és mit nem.

    Nem értem, hogy jön ide az, hogy meg kéne valamit értetni a gyerekkel, amikor ezt arra írtam, hogy nem adnák ki előbb a napköziből.

    [Szerkesztve]

    90 87.5 87.8 87.5

Új hozzászólás Aktív témák