Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz alibiman #47645 üzenetére

    Ha bemész a DZ-be, akkor bevállalod, hogy PvP rész is van, innentől kezdve benne van, hogy betámadnak, még akkor is, ha annak nem sok értelme van a te szemszögedből, de a másik szemszögéből valami értelme biztosan volt, ha más nem, hát az, hogy unatkozik, vagy éppen így érzi magát a kis világában királynak.

    Én is elég sok nagy pontszámú játékost láttam már 96-97-98-as lvl, ami kb azt jelenti, hogy elbukta 99-ről, mert PvP játszik, és valljuk be, nagyon jó tud lenni, még ha bukó is jó párszor, és sokan már csak ezért járnak be, mivel nem akarnak mind a 4 karakterre fullos PvP szettet rakni, főleg mivel már ki lehet maxolni egy jó tálentest, és innentől kezdve már a loot sem annyira életbevágó...
    Divtech simán a mobokból is esik annyi, hogy majdnem egyenértékű a kimentett ládákkal...
    Én alapvetően PvE beállítottságú vagyok, de én is unom már a DZ-t néha, és kell az adrenalin, mert amikor manhuntként fut az ember és a fél szerver kergeti, az azért ad egy kis löketet :DDD
    Vagy egy olyan őrült török, mint aki becsatlakozott hozzánk Szombaton amikor Sniperrel mentünk... Sikerült is pár manhuntot leadni.

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák