Új hozzászólás Aktív témák

  • sith7

    nagyúr

    válasz arnikusz #35348 üzenetére

    Egész hétvégén - 90% - ban - Last Stand - et toltam, de én nem találkoztam csalóval :N

    Nem vagyok nagy skilles játékos,volt olyan, aki rámnézett és szinte haltam, akkor gondoltam magamban ... hm, mi volt ez, de aztán összefutottunk még párszor, és ha csak 2. - ra nézett rám, akkor volt, hogy ő feküdt

    Ez nem DZ, itt nem tűnik el, nem fut el, nem vált szervert, többször is összefuttok, és kiderül, hogy mi a helyzet, ha ő is fekszik, fogy az élete, és nem áll meg 1% - on, akkor az nem csaló ... ha meg jobbak a reflexei, azzal nem lehet mit csinálni :N

    Milyen set - et sikerül összraknod a drop Isten segítségével, az egy dolog, lehet egy jobb játékos , rosszabb set - ben is lelő téged

    Volt egy srác, nyílt terepen esélye nem volt, többször 1v1 - ben bedaráltam, de ha volt egy roncs, oszlop, falrészlet, olyan fogócskát nyomott, úgy behúzott a csőbe többször, hogy csak néztem /gránát, sokkoló turret, és társai/ Ügyes volt :K

    Magamról tudom, érzem max 3-4 kört megyek egyszerre, aztán pihi, mert nem megy már a koncentrálás

    Ami engem jobban bosszant ebben a játékban, hogy mindenki a kill -re, a harcra megy csak - tisztelet a kivételnek - , és hiába irogatok, hogy segítsenek a kezdőnket visszahúzni, egyedül küzdök 2 ellen, ...nem ... mindenki B - n harcol , és 3 -an futnak leütni a térdelő ellenfelet. :((

    Fényvadász
    Nálam nem tudom mi van, sz@r a netem is, vagy nem tudom, de az emberek az esetek nagy részében a fejük felett viszik a fegyvert, és még lóbálják is, miközben lőnek :D
    Ez szerintem is grafikai bug

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák