Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arnikusz

    veterán

    válasz i@lex #18976 üzenetére

    Maradunk még.
    Most nézem, hogy még csak 13,5 napot játszottam csak összesítve és mostanában nem is lesz nagyon más játék amit nyúzok- esetleg majd a ghost recon.

    Egyébként tegnap délelőtt két órát töltöttem el a DZ 01-02-ben és nem volt olyan, hogy csípőből lelőttek volna.
    Először ketten küldtek meghívót, mikor a kimentést csináltam, velük egy fél óra móka.

    Utána 3 angol sráccal, az 1-2 ben az összes Boss + egy supply és volt egy manhunt is, bár ezen buktam egy jó kis shotgunt, de a felszerelési tárgyak mellett vagy 15 lila, 3 arany és egy zöld csomag ami adott egy 240-es Striker kesztyűt, ami most gyengébb a Predatornál, de majd átalakítom.

    Lett 75.000 pénz meg 73 félről feljöttem 74 félre, így hogy a megelőző héten csak a napi 7500-akat csináltam visszajött a régi 200 alatti érzés.

    Viszont azt én is valószínűsítem, hogy a következő patch után a 80-as rang minimum lesz, ha jó DZ vendoros dolgot akarunk venni, már most is van 4 ilyen item.

    És abban maximálisan igazatok van, hogy jó dolog ha nem egyedül tolja az ember. :R

    Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

Új hozzászólás Aktív témák