Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zegi_norbi

    tag

    Én is rájuk szavaztam, szerintem vitathatatlanul az év játéka :) Pedig először hidegen hagyott a játék, mert ez a varázslós meg szörnyes világ sosem jött be. Szóval igen, kapásból beskatulyáztam a játékot, hogy úgysem élvezném, holott ki sem próbáltam. Aztán kb 3 hete felraktam a "demó" verziót(tudom nem szép, de féltem, hogy nem jön be), hogy ha tényleg annyira jó, mint amennyire mindenki állítja(szinte csak jót olvastam róla mindenhol), akkor megveszem eredetiben :)

    Hát az történt, hogy teljesen beszippantott a játék. Elképesztő, mennyi tartalom van benne, de mégsem unalmas(pl. Assassins Creed ládanyitogatások meg kövesd és öld meg xy-t, amitől az első órában elalszok sajnos), hanem egyre többet akarok belőle :D A főkarakterek is nagyon profin vannak megcsinálva, meg ezt a másodlagosokról is elmondhatnám, mert nem csak úgy tessék-lássék módján vannak belerakva, hanem látszik, hogy komolyan odafigyeltek a dialógusokra is és hogy tökéletesen passzoljanak a játékba meg az adott történetbe. A másik ami elképesztő, hogy sokszor állít döntés elé, ami nem csak illúzió, hanem ténylegesen befolyásolja az adott történést akár jóval később, akár hamarabb és emiatt végre nem csak a szokásos átvezető jön, mint a többi másik játékban.

    Összegezve: a Bioshock Infinite óta számomra nem volt olyan játék, amire azt mondjam, hogy ez nem is játék, hanem műalkotás. Hát most a The Witcher 3 személyében újra van :) A fejlesztő cég is kivételes, nem csak Riskának nézik a játékosbázisukat akiket jól meglehet fejni. Ezek után nem is kérdés, hogy megvettem az alapjátékot, a Hearts of Stone-t majd a Blood and Wine-nal együtt szeretném(addig az alapjáték is bőven kitart :D). Úgy éreztem, egyszerűen muszáj őket támogatnom(meg nyilván magamat is a zseniális játékukkal!), tipikus "shut up and take my money" esete :D

    Egy kérdésem lenne így a végére, hogy a gyűjtőit már sehonnan sem lehet beszerezni? Ha tudtam volna, hogy ilyen best buy, akkor azt vettem volna meg :(

    "Whether you think you can or think you can't, you're right" Henry Ford The Witcher 3 Bioshock Infinite Assassin's Creed Rogue Linkin Park

Új hozzászólás Aktív témák