Új hozzászólás Aktív témák

  • PAtr0n

    addikt

    Hát ez nagy volt...
    Épp egy másodlagos küldi esett az utamba Velenben, mondom ránézek má, nyomozgatni kellett miféle teremtmény karmolhatta szét a szállítmányt, és ölt meg 2 törpöt. Ránéztem a küldire "A vadon Ura", pont 10 szinttel magasabbnak mutatta, mondom mi baj lehet, vágtam má le nagyobb ocsmányságot hosszú harc árán. Nyomozás, erdő mélye, Lesi előjön, áhh gondoltam a múltkorival is sz*ptam annyit amelyik egy kincset őrzött, a farkas tesókkal ki fog csinálni ilyen magas szinten, na de mi baj lehet, elkezdtem vagdosni, aztán sikerült a nyomorultnak úgy teleportálgatnia, hogy valahonnan egyszercsak megjelent egy szkojatel figura, és ütte-vágta ő is. Mondom ez nagyon jó, legalább van esélyem a farkas genyák ellen majd ha már megelégeli a Lesifotós a vagdalkozásunkat. A dolog odáig fajult, hogy ez a nyomoronc szarvascsontvázképű izébigyó addig helyezkedett a vadonban, hogy egy szkojatel camp közvetlen közelébe kerültünk. Ennek az lett az eredménye, hogy már 3-an vagdosták rajtam kívül, plusz kapta a táborból a nyílzáport, így kb. 5 perc alatt akkora kúpot kapott, hogy farkasokért kiáltani esélye sem volt.
    Elégedett voltam az ereménnyel, ráadásul a táborban régi ismerős fogadott, vettem tőle jobb kardot is, ami tulajdonképpen 0 pénzbe fájt, mert a sok kacatot meg rásóztam :D

    Meg tud lepni ez a játék na. :B

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Új hozzászólás Aktív témák