Új hozzászólás Aktív témák

  • BüszkeeSAAAS

    tag

    válasz Edem05 #13740 üzenetére

    Én is 3. résszel kezdtem el játszani, de volt lehetőségem az 1.-be is belekóstolni valamint beszereztem kettőt mikor leárazták, csak még nem játszottam vele. Én nem éreztem hiányát az első 2 rész kihagyásának ha maximalista vagy akkor mindenképp ajánlott ha más nem, legalább a második részt végigtolni ezt még itt a fórumon olvastam. Szerintem viszont olyan sok a szereplő és olykor annyira szövevényes a sztori,hogy az összkép még így sem biztos ,hogy teljes lesz,ugyanakkor figyeltek rá a fejlesztők ,hogy ahol kell ott zanzásítva igaz,de körvonalazzák kit-honnan ismersz és milyen vele a viszonyod.... :K

    Apropó az 1. részhez készült magyar szinkron is :DD nekem egy kicsit a aeg of empires 3. részének a narrációjára hajazott :DDD és ha már itt tartok bele hallgattam a többi náció szinkronjába is, és nekem az angolon kívül még a francia Geralt tetszett a többinél vagy a nyelvet éreztem túl idegennek (lásd japó szinkron) vagy a szinkronszínész hangját (német szinkronhang, szerintem baromira nem illik hozzá az a hang és itt nem a germán nyelvre gondolok, mert amikor yen megszólalt németül én megmerném kockáztatni ,hogy sokkal szexisebb volt ,mint az angol szinkronja )... persze ízlések és pofonok... viszont azt az orgánumot überelni amit az angol szinkronszínész kölcsönzött neki, szerintem egyik sem tudja...

    [ Szerkesztve ]

    -Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

Új hozzászólás Aktív témák