Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Spet

    addikt

    válasz #81999360 #22239 üzenetére

    Bár már rég nem játszottam a játékkal, nincs képességekhez kötve a belépés a guildekbe (nem úgy mint Morrowind-ben vagy Oblivionban), csak egy questline-t kell elindítani.

    Én ~90 óra alatt vittem végbe az alapjáték fő küldetéssorozatát egy dual-wield/marskman/stealth khajiit-al (morro óta csak ezzel a fajjal :P ). Szerintem nem érdemes keresni a "tökéletes" buildet, mert azt mindenki magának tapasztalja ki, hogy mi fekszik.

    Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz #81999360 #22239 üzenetére

    Én most visszatértem a fő karakteremhez (bosmer), valahogy jobban elfog a feeling egy kis lopakodásra és az árnyékból való támadásra, mint nyílt terepes harcra vagy ész nélküli varázslásra. Vicces, hogy mire beléptem a Thieves Guildbe, már 70-es volt a Sneak skillem, Marksman meg 65 :D Most végigtolva az is és a Dark Brotherhood szál is. Elég durva, amikor 30-szoros sebzéssel vágom el valakinek a torkát. Mint Nightingale, "bármikor" (napi egyszer, de utazások miatt fel se tűnik) láthatatlan leszek, ez tetszik is, szinergia.

    Amikor visszaüt mindez, amikor sárkányokkal kezdek harcolni. Most is itt köröz Dawnstar felett három, négyen nem bírunk el velük (Master nehézségi szint). Jah igen - én, Lydia, a lány DBH Associate és Odahviing.

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

  • .mf

    veterán

    válasz #81999360 #22239 üzenetére

    Kinek milyen játékstílus jön be...
    Nálam a leggyakoribb:
    - breton: a 25% magic resistance miatt
    --- plusz Agent of Mara +15% resist magic
    --- plusz Lord Stone +25%
    ----- szumma 65% magic resist csak karakter-választás + néhány hely felkeresése, skill vagy perk nélkül. Ehhez már csak 2x 10% Resist Magic perk kell Alterationből, hogy a 85%-os Resist Magic capet elérd
    ----- alternatíva alacsony-közepes szinteken: Spellbreaker, 50-nél alacsonyabb magic dmg-et kivéd
    - lány: mert éljenek a modok ;] :B
    - light armor:
    --- mert sokkal könnyebb, jobb sneakhez, gyorsabban futhatsz
    --- több lootot cipelhetsz :DDD
    ----- persze, van perk, amivel a viselt armor súlytalan lesz -- de csak heavy 70-nél...
    --- a páncél is maximálva van 80% dmg reductionnél, amit light armorral, sőt, a legkönnyebb elven szettel is el lehet érni, csak egy kis smithing skill (pl. 60 úgyis kell arcane-hez), pár enchanted tárgy (2x 12-15%-os lootból), meg potion (40% lootból) kell hozzá

    Meg még:
    - sneak és marksman a küzdelem elindításához, utána destruction vagy one-handed
    - lockpick, speech, two-handed, heavy armor, smithing heavy ágára nem szoktam perket pazarolni

    Bár az igazat megvallva... ugyan 300 óra fölött járok Skyrimben (oké, ez itt pár emberhez képest eltörpül; de Morrowindben ennek többszörösét töltöttem :P), de 30-40-es szintnél egyik karakterrel sem mentem tovább :B valamiért mindig újat indítok egy idő után... tehát az igazán magas szintű varázslatokkal, enchantokkal, ellenfelekkel keveset találkoztam... Most is épp azon gondolkozom, hogy a legutóbbi, kb 18-20-as szintnél tartó karim helyett újat indítsak-e... :))

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák