Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz #81999360 #22239 üzenetére

    Kinek milyen játékstílus jön be...
    Nálam a leggyakoribb:
    - breton: a 25% magic resistance miatt
    --- plusz Agent of Mara +15% resist magic
    --- plusz Lord Stone +25%
    ----- szumma 65% magic resist csak karakter-választás + néhány hely felkeresése, skill vagy perk nélkül. Ehhez már csak 2x 10% Resist Magic perk kell Alterationből, hogy a 85%-os Resist Magic capet elérd
    ----- alternatíva alacsony-közepes szinteken: Spellbreaker, 50-nél alacsonyabb magic dmg-et kivéd
    - lány: mert éljenek a modok ;] :B
    - light armor:
    --- mert sokkal könnyebb, jobb sneakhez, gyorsabban futhatsz
    --- több lootot cipelhetsz :DDD
    ----- persze, van perk, amivel a viselt armor súlytalan lesz -- de csak heavy 70-nél...
    --- a páncél is maximálva van 80% dmg reductionnél, amit light armorral, sőt, a legkönnyebb elven szettel is el lehet érni, csak egy kis smithing skill (pl. 60 úgyis kell arcane-hez), pár enchanted tárgy (2x 12-15%-os lootból), meg potion (40% lootból) kell hozzá

    Meg még:
    - sneak és marksman a küzdelem elindításához, utána destruction vagy one-handed
    - lockpick, speech, two-handed, heavy armor, smithing heavy ágára nem szoktam perket pazarolni

    Bár az igazat megvallva... ugyan 300 óra fölött járok Skyrimben (oké, ez itt pár emberhez képest eltörpül; de Morrowindben ennek többszörösét töltöttem :P), de 30-40-es szintnél egyik karakterrel sem mentem tovább :B valamiért mindig újat indítok egy idő után... tehát az igazán magas szintű varázslatokkal, enchantokkal, ellenfelekkel keveset találkoztam... Most is épp azon gondolkozom, hogy a legutóbbi, kb 18-20-as szintnél tartó karim helyett újat indítsak-e... :))

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák