Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlackSoft

    addikt

    válasz Tirexi #15808 üzenetére

    Az van amit te adtál, ahogy becsomagoltad :)

    Megnyitottam a Shoft+Enter menüt, és lefaszoltam, hogy mi minden van ott :DDD Kicsit olyan, ne nyúlj hozzá érzésem van...
    Parallax be van kapcsolva, van is egy textúra csomag, ami parallax-os.
    Nekem ebben a Somber-ben tetszik az, hogy ilyen szépia effektes, szerintem széppé teszi az amúgysem csúnya játékot.

    Ami a gondom egyelőre, de ez vagy ilyen, vagy állítani kellene (csak nem tudom hol kell), hogy a barlangokban (játék elején vagyok) a sötét helyeken tényleg elég sötét van.

    Illetve a fentebb említett adaptation, ami az enb egyik jellemzője nem nagyon van...Be van kapcsolva a megfelelő config fájl-ban, de ingame hiába nézegetem az eget, nem sötétedik el, és a fölre visszatekintve sem világosodik ki a kép. (úgy teszteltem, hogy épp látszódott a nap, és direkt bele is néztem)

    Itt van a config. Na most itt van neki konkrét értékekkel rendelkező része. Ott mit kellene állítani esetleg? Mert fogalmam nincs milyen értékeket lehet/kell megadni, hogy változzon valami pozitív irányba.

    [EFFECT]
    ...
    EnableAdaptation=true
    ...

    [ADAPTATION]
    ForceMinMaxValues=false
    AdaptationSensitivity=1.0
    AdaptationTime=0.1
    AdaptationMin=0.0
    AdaptationMax=0.00001

    Kép majd lesz, ha már nem vagyok 0%-nál, és valami szép helyre elmegyek, meg rájövök a printscreen hova menti a képeket :P :B

    Amúgy ha valaki tud ajánlani valami olyan grafikára irányuló modot, amit érdemes használnom, mert szép, nagyot dob valamin, akkor az linkelheti, mert most modolok először skyrim-et, és nem ismerek egyetlen modot sem, leszedtem azokat, amik ajánlottak voltak a Somber-hez, és nekem is tetszettek :)

    [ Szerkesztve ]

    ---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

Új hozzászólás Aktív témák