Új hozzászólás Aktív témák

  • frame>24

    addikt

    Ezt le kell írnom, annyira vicces volt: ma hajnalban ÁLMODTAM a Skyrimról... :DD
    [Előzőleg megjegyezném, hogy nem várom megszállottan a játékot (legalább is a tudatos szinten :DDD ), híreit nagyjából olvastam, és kész.]

    Úgy kezdődött, hogy valami "launch trailer" jelenetet láttam (mint jelenlévő szemlélő), a helyszín egy nagy kastély volt. Egy vámpír hős épp valakit menekített a várból, egy soklovas hintó segítségével (spoiler? :DDD )

    Miután a jelenet lezajlott, körbe lehetett nézni a kastélyudvarban és az épület körül, egyfajta "free view" nézetben, körberepülős módon. :) Mondogattam is magamban, hogy milyen szép, részletes a grafika, ezt jól megcsinálták! Egy idő után betértem egy kisebb épületbe a vár lábánál. Nézegetek körbe, mindenütt a játékhoz kapcsolódó csecse-becsék: skyrimos kártyapakli, pen-and-paper verzió dobókockákkal, poszterek, figurák, mindenféle hülyeség.
    Hamarosan megjelenik két eladó srác, kiderül, hogy már nem a "demo"-ban vagyok, hanem az álombéli "való életben"; ahova betértem, egy fanatikusoknak szánt bolt. A srácok köszöntenek, mint első betérőt a játék megjelenése napján!

    Mondom OK, akkor lehet-e kapni magát a játékot? Mondják igen, számtalan "edition"-ben igény szerint. Közben elkezd egyre több új vevő is érkezni, nézelődnek a boltban. Az eladók pakolgatják elém a fan-eknek szánt mindenféle verziókat, de furcsa: mikor kérdezem az árukat, nem mondják ki, hanem leírják egy papírra... Minden változat ára 2-essel kezdődik az ötjegyű kategóriában... Kezdem elveszíteni a türelmem, emelt hangon mondom nekik:
    hagyjanak a fém díszdobozos, sárkányfigurás, húszezer fölötti faszságokkal, adják nekem a legolcsóbb, papírborítékos verziót, rá van írva, hogy Szkájrim, azt jóvan!

    Erre megdöbbent arccal egymásra néznek, és megvető tekintettel levetik a papírra az árat: 14.000 Ft.
    Ekkor veszem észre, hogy sor áll mögöttem, és az ár láttán mások is felhördülnek :C .
    Itt jött az álom vége: közöltem velük, hogy nekem ennyiért nem éri meg, sarkon fordultam és távoztam a boltból... ;]

    [ Szerkesztve ]

    ▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

Új hozzászólás Aktív témák