Új hozzászólás Aktív témák

  • Lifer092

    senior tag

    válasz sith7 #15911 üzenetére

    Ezt én is megtudom erősíteni. :) Nekem lassan 2 éve van meg a One X, előtte végig csak PC. El sem tudtam képzelni hogy kontrollerrel toljak FPS játékot, azt meg végképp nem hogy ezt online mások ellen tegyem. De 1-2 hónap leforgása alatt eljutottam olyan szintre hogy már nem okoz gondot. Jó nyilván nem vagyok világrekorder kontrolleres, de azért szépen megy. Azóta már BF5, COD-al is kibékültem. Teljesen természetes már a kontroller használata, igazából fel sem tűnik. :D Az első időszakban olyan aimem volt mint egy vak légynek kb. rossz volt nézni. :DDD De hát ez ezzel jár... Tanulható dolog.

    Viszont az velejáró "gond", hogy ha az ember játszik mellette gépen valami kompetitív FPS-t de konzolon is megy, akkor a kettő üti egymást. Értem ez alatt, hogy esetemben pl gépen csak az R6-al játszom, konzolon pedig minden más egyébbel. Huzamosabb csak konzolozás után (pl. BF5, DIV2), ha megyek R6-el, akkor kell bemelegítés mert az egeres aim bizony elmegy szabadságra. De ez igaz fordítva is, hosszabb R6 időszak után szintén vissza kell állni a kontrollerre. De ha ez másnál nincs meg, akkor ilyen gond nem lesz. :)

Új hozzászólás Aktív témák