Új hozzászólás Aktív témák

  • sith7

    nagyúr

    válasz #75376384 #15908 üzenetére

    +40 vagyok, és dec. 24. óta van Xbox a családban, az első napokban egy Assassin's Creed Odyssey is nagy kihívás volt, furcsa volt az irányítás nagyon, +20 év pc után

    Aztán ma már ott tartunk, hogy SW BF 2, BF5, Titanfall 2, Gears 5, GTA 5 , Halo 5 is ment/megy a gépen, napi szinten, persze nem mindegyik, nem minden nap.

    Gyakorolni kell, meg kell szokni, van akinek ez 1 hét, van akinek 1 hónap
    BF1 még ment pc - n, ott is átlagos játékos voltam, most tolom konzolon a BF5 - t, a statisztika ugyanazt mutatja.

    Esetleg ismerősnek, havernak ha van, ki lehet próbálni.

    Szóval szerintem ahogy pc - n ment az fps game, az úgy fog a konzolon is menni, persze nem az első napon, de meg lehet szokni. Láttam olyat, aki kontrollerrel lealázta az egeres ellenfeleket crossplay gameben. :K

    Ugye a Division - nak van egy nagy előnya a "sima" fps - ekkel szemben, hogy fedezékharc van bőven, így mielőtt ténylegesen célzol /bal "ravasz"/, majd lősz /jobb "ravasz"/, ki tudsz nézni, és kb. - ra be tudod célozni az ellenfelet.

    Meg ugye van konzolon ez a célzásrásegítés, na ebben azért annyira ne bízz, mert vagy én vagyok nokedli, vagy nem tudom mi van, de néha nagyon látványos, néha meg 1 mm - t nem bírja rátenni a célra.

    Én ha ezt korábban tudom, hogy ez a konzolozás ilyen, akkor már régen váltottam volna.
    Nincs állítgatás, na vajon megy - e, akad - e stb.
    Még néha a mai napon is meglepődök, hogy mondom na ez azért tuti akadni fog, és nem ...
    Töredék áron van egy pc fejlesztéshez képest

    Mi fekete péntek + alza kupon akcióval vettük 42k - ért, ha belegondolsz ezért egy normális vga - t nem kapsz.

    Egész nap monitort nézek a munkahelyemen, sokszor volt már, hogy esti játék alatt/közben/után égett a szemem, meg persze fájt a hátam is, na most már ilyen nincsen. :N

    Az igaz, hogy a multiért úgymond fizetni kell konzolon, - xbox live - de ki lehet azt hozni okosan is, illetve a játékok is töredék áron vannak, ha akció van, és sokszor van
    Csak egy példa a fenti Assassin's Creed Odyssey nekem 15 usd - be került karácsonyi leárazás alatt. :)

    Ha csak az anyagi részét nézed, és mindkét oldalon mindent összeadsz akkor is jobban jössz ki egy konzollal hosszútávon, mint egy pc - vel, az 100 % :)

    Meg valahogy az egész konzolnak, konzolon való játéknak van egy atmoszférája, amit nem tudok neked most leírni, de be tud szippantani ... steam, origin, uplay, battlenet, wot, wows, ha mindent összeadok, van jó pár pc játékom a gépen, de akár hiszed, akár nem dec.25 volt az utolsó nap , amikor pc - n játszottam utoljára. :B

Új hozzászólás Aktív témák