Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz s4hu|SyD^ #133 üzenetére

    Te tudod, én beletoltam több mint 3000 órát, nagy része jó volt és érdekes. Most is szívesen játszok vele nap mint nap. Ennyi pénzért amibe ez került nem tudom hol szórakoztam volna 3000 órát, persze ha fordítva számolom, hogy mennyit kereshettem volna ha ezt az időt meg fizetős munkával töltöm, akkor inkább szörnyű :DDD De ez nekem a kikapcsolódás, ennyi.

    Ennyi pénzért nem volt mostanság ilyen játék, ami ennyi ideig lekötött volna.

    Ha megvenném most az FC5-ből a goldot, akkor az is 90-20% azaz 72 EUR (~1351 Uplay pontom van), de tudom, hogy közel sem játszanék vele ennyit, és megint kikötnék a Divisionnél.
    Megvettem az Originst, goldot, az alap sztorit végignyomtam, de a két DLC még hátravan, mégis inkább az 1000x tolt Divisionbe lépek be szívesebben.
    Ugyanígy vagyok a Wildlandsel, 5000ért volt nekem a Gold, alap sztori meg az egyik DLC megvolt, már fenn sincs a gépemen :)

    Mit mondjak, ha nagyon el nem rontják, akkor Division 2 Gold (elő)vásárló leszek, azt nehezen tudom, elképzelni, hogy ne lenne benne AC, gyakorlatilag az összes mostanság megjelent multisba már raktak AC-t.

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák