Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • po1son

    addikt

    válasz munky #12703 üzenetére

    Én 1-2x játszottam a kocsma szerveren, de az sok is volt (lehet, hogy rosszkor voltam fent)...
    Emlékszem Pingwin gyerek annyira viccesnek érezte magát, hogy kör elején minden engi elől felvette az ammo packokat és után röhögött rajtuk voicechaten... :DDD :W

    STEAMID/WOT nick: po1son_

  • gyantaszuz

    tag

    válasz munky #12703 üzenetére

    Pont ezért nem játszom mostanában (na jó, meg a vizsgák/bnő miatt). Illetve csak nagyon minimálisat. De amikor felmegyek az egyik magyar szerverre (nem általánosítás, csak főként ezekre járok), nem kell 5 perc, hogy kiégjek. És most nem arról van szó, hogy jaj, nem az erősebb csapatban vagyok, mert én kifejezetten szeretem a kihívást, ha egy erősebb/több összeszokott játékosból álló team ellen játszunk. De az a gond, hogy általában csak a sírás megy a viszonylag gyengébb csapatban, ahelyett, hogy valaki venné a fáradtságot 1-2 support karakterre váltásra.

  • balcsida

    senior tag

    válasz munky #12703 üzenetére

    Nem tudom ki voltál, milyen néven, de speciel nekem volt elegem a roló stickyzésből.
    Amúgy rosszkor jöttetek fel, a törzstagokból jó, ha 2 ember fent volt. És én átálltam medicbe, csak az ember már néha kapkodni sem tudja a fejét, hogy hova kellene állnia, melyik csapattársa gondolja úgy, hogy hopp, meguntam két perc után a medicet. És igen, a kör elején volt még medicünk.
    Egyébiránt a végére kénytelen voltam átállni medicbe, és Vegas-al bevittük kétszer a táskád, de a hülyéje ment is kezdőtökhöz a solival. Ne tudd meg, hányszor ordítottam rá, hogy "NE SPAWNCAMPELJÜNK".
    Mondom, ha este 8-körül jöttök fel, és még befértek, akkor egész jó kiélezett meccsek szoktak lenni. Persze, vannak alkalmak, amikor mint egy úthenger, úgy megyünk végig az ellenfelen, de ilyenkor egyből szoktam nyomni a scramble-t, hogy legalább a következő körben legyen kiélezettebb a harc.
    Ennyi. Úgyse érted, mert asszem te is elmondtad, hogy ilyen az élet. De az életet is mi tesszük azzá, amilyen.
    A 2007-2008 környéli Karteles "arany idők" sajna elmúltak, aki abból kimarad, az lemaradt a játékról.
    Én nem látom ennyire veszettnek a helyzetet, szerintem egy kis odafigyeléssel még lehet javítani a haza. Bár én valóban kimaradtam azokból az időkből, tehát nem tudom, hogy mit érthetsz az "arany idők" alatt. És mint mondtam, szoktak jó meccsek lenni itt-ott, nem csak a GHOST-on, kocsmán is van, hogy összevergődik egy jobb brigád.
    A fő problémát abban látom, hogy vannak játékosok, akiknek "elszáll" az agyuk, attól, hogy a pontokra mennek. Persze, nekem is jól esik egy-egy meccs végén látni, hogy egész szép kis statisztikát sikerült összehozni. Ilyenkor szépen megköszönöm a csapatnak a munkáját, ha valaki esetleg kiemelkedő teljesítményt nyújtott, akkor külön megdicsérem (pl. egyik alkalommal lurpis privát pyro-m volt, mindezt kérés nélkül). Ha valaki esetlenül viselkedik, akkor szólok neki, hogy mit és miért kellene csinálnia. De ugyanez visszafele is működik, tegnap például azt tanultam két SPY komától, hogy hogyan lehet még jobban átejteni az ellenfelet, mit követnek el a kezdők hibaként.

Új hozzászólás Aktív témák