Új hozzászólás Aktív témák

  • csana

    senior tag

    Tudna valaki ajánlani valamilyen jóféle szerót? A kedvenc THG-s szeróra néha picit többet kell várni, és általában a másik kedvenc szeróm meg üres. Emiatt gondoltam hogy fel kéne töltenem a kedvenceket. A keresővel valahogy sosem találok jó pinges értelmes (alap pályák, alap respawn idők, 0 bot) szerót.

    Tegnap felkeveredtem valami olyasmira, hogy bár a kereső szerint 24-en gyepálták egymást, ám mikor beléptem, csak 3 élő személy volt, és a többiek Michael Jackson-os zombitáncot jártak 3-as csoportokban a pályák elhagyatott, nem hozzáférhető részein.. Picit döcögött is valamiért az egész.

    Mostanában megyegetek kicsit a demóval hogy legyen kis tapasztalatom a kasztal, de valahogy nem érzem a stikizést. Olyan emberekkel futok össze, akik 3 stikivel kinyiffantanak. Annyira érzik néhányan a pályát, hogy bármilyen helyzetből a bal talpam alá tudnak repíteni egy stikit, pedig tök random a mozgásom, nehogy megsejtsék merre készülök.

    szerk: ja igen, és mik azok a vanilla-s jelzések a szeró nevekben? Mire utal az hogy vanilla?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák