Aktív témák

  • ByB

    addikt

    Hát első körben arra gondoltam, hogy papírt kellett volna írni a dologról - saját tapasztalaból tudom, többször volt, hogy az eladó visszariadt, a személyigazolványának felmutatásától - ha nincs sara, ugyan miért? Ez a topik megint, messzira fog vezetni, lehet érdemes lenne megreformálni az apróhírdetés feladásának lehetőségeit, de ha jól tudom, már létezik egy hogyan bizniszeljünk a Ph!-en topik! Fő az óvatosság!

    A második fura dolog, hogy Dzsoni a mai napig felveszi a telefont néha, magyarul nem teljesen fantomarc, egy létező valaki! Megkérdezhetem, hogy hány évesek az érintettek? Rendőrség persze skip, marad a jó öreg behajtómódszer, ahol nem kell feltétlenül bunyóra és vérre gondolni - egyszerűen csak írjatok egy szerződést így utólag, ahol közös egyetértésben megbeszéálitek a fizetési határidőket! :R Egy szerződéssel már lehet rendőrségre rohangálni, ami persze semmit sem és, de... utána kellene kicsit nézni, hogy ez a Dzsoni fiú az élet más területein miket művel, lehet találnánk rajta olyan gyenge pontot, aminek ő sem örülne...

    Ezek csak ötletek, erőszak nélküli megoldási lehetőségek!

    üdv
    Bence

    ui.: Múltkor az egyik legjobb barátom bérlői nem akarták kifizetni a több, mint 300k-s lakástartozásukat, elmentünk hozzájuk páran, van egy-két nagyobb (>150kg) barátom és írtunk egy szerződést! Semmi arcoskodás, semmi erőszak, csak egyszerű fellépés. Azóta minden ok és kész!

    ui2.: Lehet be kellene vezetni az eladók hivatalos ''pontozását'', illetve egy elektronikus szabvány nyomtatvány kitöltését, amit a Ph! őrizne a bizniszeinkről! ;]


    [Szerkesztve]

Aktív témák