Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUN]Repa

    aktív tag

    válasz ACE- #5975 üzenetére

    Nem tudom megmondani miért szakadt szét, lévén nem én szakítottam el.
    Sajnos a szakadás magyarázata még mindig nem kerek számomra:

    "Elmondtam azt hiszem akkor is, hogy feltehetően akkor szakadt el,
    amikor bedugtam a kártyahelybe, amit nem kis erővel kell lenyomni, és feltehetően
    az egyik ujjam hozzáért a félig lógó matricára, és ez szakította el. Mivel csak félig szakadt el,
    ezért próbáltam össze celluxozni de persze a hőtől az is levált, mert a rajta lévő ragasztó réteg folyékonnyá válik tőle."

    Eszerint tehát már beszerelékor elszakítottad (felmerülhet a kérdés: kellő óvatossággal történt-e a beszerelés)? A
    z elején azt mondod, "feltehetőleg" utána meg már celluxozol, akkor mi történt a kettő között?

    Továbbra sem értem, miért hiányzik az SN-ből, erre nincs magyarázatod, ahogy a csavar fölötti szakadásra sincs.

    Egyébként - lehet, hogy nem írtam meg elég világosan, a legnagyobb hibát itt követted el:
    "próbáltam össze celluxozni" - ahelyett, hogy felvetted volna velünk akkor a kapcsolatot, emiatt és a sérülésre adott,
    számunkra nem kielégítő magyarázat okán történt, ami történt. A hozzáállásunk az üggyel kapcsolatban:

    Az ilyen kókányolást a gyáriszámmal sem most, sem a jövőben nem toleráljuk.

    Nem szeretnék különösebben elmélyedni ebben a kérdésben, lévén te is írtad - régi...

    God save us from the arrows of the Hungarians.

Új hozzászólás Aktív témák