Új hozzászólás Aktív témák

  • maross

    veterán

    ujabb kis szosszenetem iponrol. anno naluk vettem egy Asus 7600gt-t, 2ev garis, hatarido kozeleben pont megmurdalt. visszavittem, egy-masfel het utan ramcsorognek hogy kicsereltek Biostar-ra. huzom a szam, kerdem asus, vagy mas lehetoseg nincs? - nincs, de nyugodjak meg, emelt orajelu, popec kari. es mellekesen ereztette, hogy ha nem felel meg, akkor elkuldik nagyonmessze, es talan nagyonsoka kicserelik ... persze nem volt kedvem ujabb masfel honapot varni, mint az elozo kartyamnal szinten iponban, ugyhogy szamat huzva belementem.

    bemegyek a boltba, megkapom a kartyat, biostar doboz, benne semmi, csak a kartya. nem para, azert megforgatom kicsit a kartyat, mivel legutobb valami hasznalt szart adtak. persze mint kiderul DDR2 ramos...koszi szepen. ennyit az emelt orajelrol. mondom a sracnak, hogy nem errol volt szo, de bizonygatja nekem hogy ez emelt orajelu. komolyan mondom, mindenkit hulyenek neznek, es mivel az emberek 90%-a nem ert hozza, boldogan tavozik az uj kartyajaval, bar a regije markasabb, es masfelszer gyorsabb volt... szet tudnam rugni az egesz ceget annyira pofatlanul lehuzosak. legalabb mondtak volna hogy mi a helyzet, es sporolok ket ora utazast, de nem, odaadjak a parasztnak ami a kezuk koze akad, aszt jo lesz az neki.

    vegul otthagytam a kartyat, csereljek ki ddr3-asra. ez persze megint 2 ora minusz lesz nekem utazas miatt, 1-2ezres minusz mert ertektelenedik a kartya, es 1honap kartya nelkul. vasarolj te is itt, megeri.

    eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Új hozzászólás Aktív témák