Új hozzászólás Aktív témák

  • Egy kis friss - negatív - Telekom tapasztalat:

    A Telekom honlapján megadtam a címem, és kidobta, hogy elérhető az 1000/1000 mbps sávszélességű csomagjuk optikán. Az új csomagok bevezetésekor "eltűnt" a helyi spec. kedvezmény, így írtam nekik, hogy él-e még ez az adott címen. Visszaírtak, hogy az előminősítésük alapján elérhető az 1000/1000 mbps csomag, és van továbbra is helyi spec. kedvezmény. Bementem megrendelni, az ügyintéző ismét lefuttatott egy előminősítést, és közölte, hogy elérhető a csomag, és még van kedvezmény is. Elkezdte kitölteni a megrendelést, és ha beírta a teljes címem, kidobta a rendszer, hogy nem elérhető az optika. Ha csak az emeletig írta be, akkor azt írta, hogy elérhető, de amint az ajtószámot bepötyögte, akkor már nem. :F Némi telefonálás után indított egy nyilvántartás rendezést, majd kért, hogy jöjjek vissza pár nap múlva. Ma visszamentem, és láss csodát mire jutott a Telekom? 20 Mbps réz érhető el az épületben (:DDD). Mindezt úgy, hogy a panelsor végén hónapokig ott virított a Telekomos "1000 mbps már a XIII. kerületben is" két méteres plakát.

    És természetesen a honlapon nem javították a hibát, továbbra is "elérhető" az optika. Hátha még lesz pár bolond, aki kétszer megy vissza a Telekom üzletbe a semmiért. :(((

    [ Szerkesztve ]

    Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

Új hozzászólás Aktív témák