Új hozzászólás Aktív témák

  • Toby1959

    csendes tag

    válasz Gaborking #92200 üzenetére

    Ne aggódj, nem vagy elveszve. Készül már az a számla. :DD
    Komolyra fordítva, én november végétől vagyok Magenta1-ben úgy, hogy fel akartam váltani 20 Mbit-ről 50-re. Csak ezt sehogy nem tudtam megoldani a weblapon, mindenáron rám akart erőszakolni egyebeket is. Ekkor jött a csoda! Csekkbefizetés közben a postán a mellettem levő ablaknál agy Telekomos formaruhában levő ÚR (igen, nagybetűvel) állt. Elmondtam neki a problémámat. Kérdezte, hogy tudok valami azonosítót az előfizetéshez. Hogyne, aztán fejből lenyomtam neki a 9-jegyű MT-t. Köpni-nyelni nem tudott hirtelen, de bepötyögte a szolgálati mobilba és azt mondta, hogy csinál egy ajánlatot, amivel jobban jövünk ki és emailban már küldte is. Ez volt pénteken, kedden házhoz jött, megcsináltuk a szerződésmódosítást, hozott egy Galaxy J3 telót, Dominót átrakta előfizuba, számmegtartással kártyacsere. Mindezt kényelmesen, otthon, kb 1 óra alatt, sorbanállás nélkül! Szombaton már működött is minden otthoni.
    Változások: Hoppá>Hoppá Plusz, Netmánia M>Otthoni Internet 50, IPTV Családi>IPTVSzuper Családi HD.
    Számla:11558>7528 (jó, ez most még 2 hónapig lesz így), de azért simogató.
    Otthoni számla egyébként nálunk elsejétől a hónap utolsó napjáig szól és kb. tizedike körül készül el. A mobilos sokkal gyorsabb, már be is fizettem. :((

Új hozzászólás Aktív témák