Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #89874944

    törölt tag

    Egy másik kérdésem is lenne, hátha van itt olyan aki ért a szinusz-kvázi szinusz, illetve az inverterek világához.
    Szóval a lényeg, hogy 1 órán át kellene elvinni
    - egy darab HP Z24 ledes monitort (25W),
    - és egy HP kisgépet t620 (a laptop szerű töltőjére 65 W van írva) [link]

    Mindezt autóból is tudnám hajtani, járó motorral generátorról, vagy 100-as autóakksiról. Van egy kínai inverterem, el is viszi a kisgépet, viszont melegszik kicsit, és nem szeretném ha elpukkanna. ( el tud? vagy nem lesz baja, ha már elindult ? egy 15 percet használtam így eddig..)

    Az ötletem az volt, hogy az autóakksira rádugom a kínai invertert, a kínai inverterre az Eaton szünetmentest, és a szünetmentesről megy a gép meg a monitor. A gond, hogy az Eaton szünetmentes azt mondja a kínai inverter jelére, hogy xar, 227 Volt körül van, ezért az eaton akksiról megy. Úgy viszont nem bírja 1 órát biztosan.

    Kérdés, hogy kell-e nekem tiszta szinusz, ehhez a kisgéphez és a monitorhoz? Vagy elég lenne egy jobbfajta kvázi-szinusz inverter?
    Vagy ha kell tiszta-szinusz, akkor a Green Cell jó márka ? Ezeknek van 300/600W tiszta szinuszos inverterük. Ezt találtam eddig.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák