Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz Steven #11166 üzenetére

    Szia láttam linkelték is a hozzászólásomat mint látod nekem is FSP - APC párosom van és köszönik működnek: - volt már hogy akkor is bekapcsolt mikor nem ment el az áram - feszültségingadozás volt és amiatt kapcsolt be tehát kivédte azt is. Valami olyasmi miatt hogy a normál feszültség 230V de ha alatt felette nagy a kiugrás akkor bekapcsol és korrigál
    - volt már hogy csak egy pillanatra ment el áthidalta
    - az engem sem érdekel hogy a legnagyobb blacout közepén online maradjak vagy tudjam tovább nyomni a pacman-t tehát a apc usb-n keresztüli vezérlőprogramjával be van állítva hogy lőle le a gépet kb. 1 perccel az áramszünet kezdete után - feltéve ha közben nem jön vissza -

    Úgyhogy ezt a párost érdemes kiprólni. DE tény hogy pl. az FSP nano is 15 körül van 20-30 ért már van ami nagyobb VA-es de ha tényleg szinuszosat akar az ember akkor az kb. 60-nál kezdődik és határ a csillagos ég. Biztos hogy az az eszköz - áramkor - stb. ami a TISZTA szinuszoshoz kell az űrben bányászott ércekből készül azért olyan drága, szánalmasak. Manapság az egyre több érzékeny cucc miatt csak tiszta szinuszora kellene rágyúrniuk persze akkor nem tudnának akkora marzs-ot szakítani.

Új hozzászólás Aktív témák