Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haromegesz14

    aktív tag

    válasz Mindless #7 üzenetére

    Amit degu is említett, az valamilyen szinten már megvalósult 2 majdnem hogy teljesen különböző társaság közreműködésével, akik nem is ismerik egymást, volt 1-2 dolog amit mind a két oldal állított, többi inkább csak apróságok, de azokkal kapcsolatban se adok teljesen igazat nekik.

    Azzal, hogy figyelem saját gondolatimat, talán nem is igazán értem hogy miként figyelem. Nem is tudom értelmesen megfogalmazni, hogy megértsétek a mondani valómat ;]

    Tudnál nekem felsorolni pár könyvet, ami ezzel a témával foglalkozik, és nem is kell minden egyes mondatot 3-szor elolvasnom hogy megértsem? No meg jöhetnek linkek is ilyen site-okról.

    10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

  • #56474624

    törölt tag

    válasz Mindless #7 üzenetére

    nincsenek olyanok, hogy veled született személyiségjegyek, mindent meg lehet változtatni,

    Pedig de. Pl. introvertált gondolkodóból nem lesz soha introvertált érző, stb. Ha érdekel a téma, C. G. Jungot ajánlom olvasásra. Én mindig is annak a híve voltam, hogy az ember maradjon hű magához, az alapjaihoz. Nincsenek eleve kudarcra ítélt "személyiségtípusok", személyiségek. Bár az igaz, hogy valaki eleve jobb lapokkal jön a világra a személyisége (meg az adott kultúra) miatt. De ha az ember megnézi, mindenféle személyiségű emberből kerülnek ki sikeres emberek. Ezért kell dolgozni, változtatni kell néhány dolgon. De nem az alapokon.
    Tehát mit tudom én, pl. egy alapvetően visszafogott embernek nem kell hiperaktívvá válnia.

Új hozzászólás Aktív témák