Új hozzászólás Aktív témák

  • justflash

    tag

    válasz sandor906 #13702 üzenetére

    "De azért egy 30k-s lapnak ennél többet kéne tudnia."

    Valóban, de ugye ha nem romlik el el nem veszel újat,csak 3-4 év múlva foglalatváltásnál.

    Giga lapom 3db volt, mind a 3 meg is állt, cirka 3év alatt, felsőkategóriás és olcsó is, ebből kettő úgy hogy este kikapcsoltam, másnap meg már se kép se hang, ez a tipikus halálmód náluk.
    Lehet hogy rossz karmám van, de ez akkor is 100%-os hibaarány. Vagy kb 1év a tervezett életciklusuk.

    Illetve javításra hozott gépekben is sok hibás Giga lap volt, ahogy MSI is.

    (#13703) juliabrilke: Szervereknél szerintem mindenhol hasonló a helyzet (vegyél újat vazze, ne a procit bővítsd), ez kb ugyanolyan mint az MXM-es notiknál a VGA whitelist, ott is simán menne a 3 generációval újabb VGA, a TDP-je sem magasabb úgyhogy a hűtő is bírná, csak a kutya nem venne új notebookot ha le lehetne cserélni. Fogyasztói társadalom meg üzleti érdek, ennyi. :)

    Egyébként nálam sincs kedvenc, ez csak egy kis személyes statisztika.

    Illetve van, az Asrockot szeretem, mert ha elvonatkoztatunk az idegesítő fillérb*szó spórolós dolgaiktól, meg a néha furcsa tervezői mentalitástól akkor nagyon jó ár/érték arányúak a dolgaik.

    [ Szerkesztve ]

    mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

Új hozzászólás Aktív témák