Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz ebegab92 #55294 üzenetére

    wr841n-es 7.x revizió nálam is csinált érdekességeket a két évvel ezelőtt aktuális gyári firmwarrel. Nálam 2-4 eszköz is volt mögötte és 100Mbites net ment át rajta. Na ettől a gyári rendszere kb hetente beállt, hogy nem jött be az admin felület sem. Akkor váltottam openwrt-re, úgy már nem volt vele gond. Most is van egy ilyen használatban nálam Attitude Adjustment 12.09 -es stabil rendszerrel. Úgy hallottam a következő verzió is jól megy rajtuk.

    Vezetékesen 90Mbps átment rajta, wifin meg 70 körül van talán. Most a telekomos hgw hiányosságait pótlom egy ilyennel (a dhcp és wifi szolgáltatást tolom erről, a vezetékest meg direktben a hgw-ről. A telekom cucc wifije instabil, a dhcp-jében nem lehet fix ip-t rendelni gépekhez). Közel egy éve hibátlanul megy sokszor több hónapon át. Áramszünet / pakolás / telekom töketlenkedés miatt volt csak újraindítva.

    A 8.x -es reviziót is használtam rövidebb ideig ugyanilyen verzióval. (arra persze figyelni kell hogy más image kell a különböző reviziókhoz).

    Ha megbízhatónak mondott szoftverrel is instabil, akkor lehet hogy hardveres problémája van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák