Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • veze

    őstag

    válasz Syl #29683 üzenetére

    Igen, kettö partíciót hoz létre, ahogy írtam is
    egyik Fat a másik meg ext4 ( korábban xfs)
    windows ugye nem barátja a linux particióknak, ubuntu meg a jogosultságokkal küszködik többek között
    pupy linux alatt siman mountolhatod és másolhatod stb
    a két lemezes meg abban tér el ettől hogy nagyobb a kasznija és ott mind a két lemezt bele lehet tenni itt meg esatan lehet csak hozzátenni. azért is egyforma
    de nem akarom itt a topicot nas ügyben elvinni, hisz van sajatja . szerintem ennyi pénzért megéri főleg hogy vinyó nélkül is levet venni tizenezrekért és linux gurunak sem kell lenni ahhoz, hogy akinek van hozzá kedve még tovább okositsa a gyári képességeit :K

    [ Szerkesztve ]

  • SirRasor

    őstag

    válasz Syl #29683 üzenetére

    Jah pont ezt megtaláltam tegnap; nézegettem is nagyon, bár akkor meg nem tudnék mit kezdeni az 1 terással, mert csak 1 vinyót akarok. Backupnak van pendrive, de az NSA310 ellen csak 1 valami szól, ami nekem nagyon számít: a csend, mivel van benne kis ventilátor. Mondjuk ki is köthetem :DDD

    Más: Maláj: az 512 & 2.3.x az pont összetartozik. Hiába jött ki rá gyárilag magasabb android, szvsz nem érdemes felrakni. Miért? A kis rayemből indulok ki. 4.x.x-el vettem meg lassan 1 éve és érezhetően kevés az 512 mb (1 ghz 1 mag) Nemrég néztem csak páromét, hogy olyan szépen megy..na de ugyanolyan a vas, akkor meg hogy? Ja hogy az övén 2.3.4 van még. Feltettem én is, és egyáltalán nem akad. 1-2 dolog más benne, de ugyanolyan használható és még kis mikroakadások sincsenek. Sose. Na meg +1 napig bírja az akksija az előzőhöz képest. Ha nem nyüsztetem, akkor 5-6 napig is elketyeg, amúgy meg 3-4 nap reális.

    Na szóval csak annyit akartam mondani, hogy az az "512 & 2.3.x" pont mellette szól, nem ellene.

    Make Love not war!

Új hozzászólás Aktív témák