Új hozzászólás Aktív témák

  • veze

    őstag

    válasz Rick4 #29662 üzenetére

    ez tévedés... semmi köze a net sebességének ehhez, én sem 15 Mbiten-et használom ...
    amit linkeltél az a gigabites hálózaton nyujtott hálozati sebességét szemlélteti. az valoban annyi. másoláskor iráskor ennyivel lehet mozgatni rola az adatokat pl egy másik gépre.
    De a fel és letöltési sebességek tekintetében más a helyzet. éppenséggel ami a csövönkifér annnyival tölt le vagy fel.
    tehát 15mbites netnél annyival amit az enged egy 50Mbitesnél meg annyit ami az 50Mbit limtje..biztos lehet olyan net aminek a sávszélességét már nem birná, de.... illetve torrentnél ez a sebesség függhet a peer-ke számátol. Lehet hogy kevesebb ha nincs elég. de hogy technikailag képes fullon hajtani a sávszélességet az egészen biztos (tapasztalat) egyébként meg nincs is értelme (szerintem) 50 Mbitnél többet engedni hisz éjjel nappal megy és igy is leszed mindent
    Én nem is engedem hogy az egész sávszélt kisajatitsa maganak, különbözö napszakokra másképp van limitalva.. ha éjjel nappal megy ugyis minden lejön. ha meg valami sürgös akkor kap engedélyt:)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák