Új hozzászólás Aktív témák

  • ebegab92

    senior tag

    válasz SirRasor #17834 üzenetére

    Nekem Galaxy Ace-em van (S5830).A gyári 2.2-es Androiddal nem voltam megelégedve,mert Task Killer nélkül 4-5 óra alatt lemerült úgy,hogy nem csináltam vele semmit!Utána jött a frissítés 2.3-ra (szintén gyári),utána kis időre jobb lett,de valamikor december környékére elviselhetetlenné vált a kütyü.Szaggatott és fagyott ott,ahol nem kellett volna (névjegyzék,tárcsázás,bill.zár feloldás után),illetve a deep sleep mód kissé túlságosan is azzá vált (olyan volt,mintha kikapcsolt volna,pedig aktív volt a telefon,ennek ellenére nem reagált semmira se...).
    Így úgy döntöttem,hogy vagy falhoz vágom,vagy valami másik Androidot pakolok rá.Utóbbi nyert,így felraktam rá a CyanogenMod 7 RC2.2-t :D (v2.3.7).Ezek után mintha kicserélték volna a mobilomat.Stabilabb,gyorsabb és használhatóbb lett.Nagyon nem voltak vele problémák.De fél év múlva újra megjelentek ugyanezek a tünetek.CM7 RC3 APOCALYPSE megy most rajta,ez is stabil.Nemrég jelent meg a CM9 RC1,na azzal még lesz munka,de haladnak vele :D Videózni nem lehet vele,itt-ott bizonytalankodik a rendszer.

    ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

Új hozzászólás Aktív témák