Új hozzászólás Aktív témák

  • Habib[HUN]

    senior tag

    válasz Hintalow #44052 üzenetére

    A kis barkácsboltokat nem féltem. Főleg ha értenek ahhoz amit csinálnak. Bemegyek egy hülye kérdéssel, és egyből leveszik a polcról azt ami kell nekem a vízszereléshez, fúráshoz, faragáshoz. pl. Az OBI-ban meg szédeleghetek órákig mire meglesz amit akarok. És nem is biztos hogy jó lesz hozzá. Illetve az összes víz/gázszerelő hozzájuk jár anyagért. Számlára vásárolnak, azokat a márkákat hozzák amiket szeretnek. Nem fognak a multiban vásárolni.

    Én pl nem féltem a kis boltomat. 3 éve vettem át az üzletet, és még mindig folyamatos a növekedés. Bár nekem a bolt erősebbik lába a GSM és egyéb kiegészítők. Na ott van árrés tisztességgel. A pc az szinte már csak a bónusz. Ott is csak apróságokat tartok, olyan árréssel hogy megérje. Billentyűzet, egér... stb. A kis kiegészítőn van akkora árrés hogy érdemes legyen vele foglalkozni. Komplett gép csak pár van mindig. Áll benne a horror pénz, és nagyon vékony az árrés. Viszont ilyen újra telepítések, adatmentések folyamatosan mennek. Szervizes melók is mindig vannak. Ez az mindig elpukkan.

Új hozzászólás Aktív témák