Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomi5244

    őstag

    válasz magyusz #24804 üzenetére

    Itt a fórumon nem túl népszerű a rutorrent, ezért én se nagyon kaptam választ a kérdéseimre.

    Találtam még anno ezt a leírást, de nekem ezzel se sikerült, kb felénél el is akadtam, ha jobb az angolod mint nekem, akkor lépésről lépésre rágd át, és próbáld meg így feltenni. A közepe táján van egy script amivel bűvészkedni kell és ez nekem nem ment. Nem volt világos számomra mit és hogyan. :U

    [link]

    A DS nálam már 35-40 torrentnél eléggé belassult és rengeteg százalékot elvitt a prociból. Ráadásul az RSS része nem is igazán müxik. rutorrentnél meg simán ment az automatikus letöltés hétről hétre megjelenenő sorozataimnál. Ezért is bánom a HDD cserét.

  • gyugyo79

    addikt

    válasz magyusz #24804 üzenetére

    Az a helyzet, hogy megnéztem a ruTorrentet de nálam maga a service simán elinult (tehát futott a telepítés után).
    Annyit hibázott be az első telepítésnél,hogy nálam a htttp könyvtár az a /var/services/web volt (hiába csinálja meg a web station a volume1 -be web mappát azt nem linkelte át) és ebbe ő nem a /rutorrent mappába rakta web gui-t hanem a gyökérbe így az elérése a nas ip -címe lett a guinak és nem a ipcím/rutorrent.
    Persze a jogokal és elérésekkel is baj volt így szóval nem tud csatlakozni a gui sem ...

    Én amit csinltam ruTorrent törlése. WebStation+Php leállítása.
    ssh bejelentkeztem töröltem a /var/services/web és linkeltem a /volume1/web -et a helyére

    ssh belép admin ként:
    sudo rm -R /var/services/web
    (jelszó megadása)
    sudo ln -s /volume1/web /var/services/web

    Ezek után WebStation+PHP vissza indítása lepróbálni,hogy jó lett e (pld.: volume1/web/ index.html -ben valami átírása)
    ruTorrent telepítése. Nálam ezutn már jól rakta a web mappába a saját mappáját így a volume1/web/rutorrent -be került a webgui és működött is minden.

    Ami fontos nálam a /var/services/web előtte nem volt használva így nyugodtam töröltem ! Bárkinél van bármi benne ami fontos azt előtte másolja a /volume1/web mappába!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák