Új hozzászólás Aktív témák

  • Parson

    addikt

    válasz Patice #1546 üzenetére

    No kérem, most jutottam el a következő szintre (nagyjából az összes fontos kezdeti beállitás és hozzáférés tiltás/engedélyezés után), amikoris az alaprendszerre extra alkalmazásokat szeretnék felrakni. Tehát ez a c) pont érdekel, a többi már megy (egyedül egy e) FTP hozzáférésre lesz még szükségem Total Commanderrel, ezen még szüttyögök kicsit, hiába, elég kevés időm jut az érdembeni állitgatásokra, ráadásul kapásból 2 külön ds212j-t állitgatok, egyiket távoli eléréssel...)

    Szóval a csomagkezelőben (DSM 4.2) látom, hogy van pár alcsopot, végignéztem nagyjából, és első ránézésre egyelőre csak a multimédia alcsoport érdekel.

    1. Képeket,

    2. zenéket,

    3. videókat (szimpla dokumentumok tárolása nem téma) szeretnék felrakni +

    4. torrentalkalmazást, hogy friss anyagokat is tudjak leszedni és berendezni a már meglévő struktúrába

    5. megosztani az egészet DLNA opcióval, hogy minden szépen olvasható legyen a helyi hálón pl kezdésnek egy TV-vel is

    Látom, egyes pontokra, pl 5-ösre több opció is van (kapásból 3 mediaszerver), kérdés, melyeket érdemes választani, hogy feleslegesen ne pakolásszam föl-le ezeket a progikat. Tehát sorba menve:

    1. Photo Station - kell ez? hasznos? feltételezem jobb mint a semmi, de nem csinál galibát a nyers képekkel? kell ez egyáltalán a mediaszerver megoldáson túl?

    2. Audio Station / iTunes server - melyik a jobb megoldás az utólagos DLNA megosztás figyelembevételével? mediaszerveren kivül kell ez egyáltalán?

    3. Video Station - kell ez egyáltalán a mediaszerver megoldáson túl?

    4. Download Station - csak ez a megoldás van a torrentezésre? fél szemmel mintha olvastam volna pár hátrányát ennek.

    5. Logitech Media Server / Médiaszerver / Plex Media Server - ezek közül melyiket válasszam, van olyan amit ajánlotok?

    Köszi előre is.

    [ Szerkesztve ]

    ───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

Új hozzászólás Aktív témák