Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Goose-T

    veterán

    válasz kymco #694 üzenetére

    Csak úgy tájékoztatásképpen: Fabia kötelező szerviz ára általában 20-30 rugó között mozog. Mielőtt bárki kérdezősködne: nekem Skoda Feliciám van, kombi és meg vagyok vele elégedve. Egyszer összecsuktam vele egy Ignist. ;] 3x annyi kár keletkezett benne, mint az enyémben. :) Pedig nekem betört az egyik első lámpám is. De ne kezdjetek el ezen flamelni.

    Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

  • rATdrAgOn

    senior tag

    válasz kymco #694 üzenetére

    Hejho!

    Jaja, amit most akcioznak Fabiaknal az a fapad verziora es az 1.2-es motorra vonatkozik.
    Csaladunkban van egy ilyen, par extrat azert belerakattunk, igy 2.7-ben allt meg a gep (offkoz reszletre megy). Hugomnak tokeletes, en viszolygok tole. :)
    Egyreszt: _harom_ hengeres 12 szelepes motor? Igaz, hogy 65 LE, de ha azt akarod, hogy menjen akkor meg ki kell taposni a belet. Fogyasztasa is igen viccesen alakul, hugom nem tudja 8 liter ala vinni a fogyit, ha en jarok vele (varosban kizarolag es tankolastol tankolasig) akkor mar sikerult 4,5l-t is elernem vele, igaz akkor csak az volt a cel, hogy a forgalom ritmusat tartsam (tehat semmi kigyorsitosdi, meg ilyesmi). Ha kicsit eroszakosabban bansz vele akkor varosban siman megvan a 8-8,5L.(Halkan jegyzem meg, hogy a sajat roncsom ugyanennyit eszik telen varosban).
    Masreszt: belter? En szemelyszerint nem vagyok egy nagy ember, de annyira szuknek erzem a vezetoallast, hogy ihaj. Pl. mindig beverem a bal konyokomet az ajtoba, ha balra kell kanyarodni :) Raadasul, az ulesek ugyan nagyon jo tomesuek, jo az oldaltartasuk is, csak epp a futomo feszessege + a kemeny ules miatt egy ora utan ugy elkezd fajni a derekam, hogy akkor meg kell allnom. Szoval, tipikus nemet auto belso. :)
    Ami viszont pozitivum: a fabia a legjobb a VW konszern Polo padlolemezre epulo vasai kozott - nemetebb auto, mint egy gyari VW. Jo a futomuve(legalabbis a Polohoz kepest szenzacios), viszonylag igenyes a belseje. A motorrol mar leirtam a tapasztalatokat, majd az ido eldonti. :)

    No, szok szerencset!

    A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

Új hozzászólás Aktív témák