Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cunaja

    addikt

    válasz dethroner #62019 üzenetére

    Az első kivételével, tökéletes megoldások lehetnek. :C
    1x volt szerencsém szemezni egy baromi nagy szarvassal. Pillanatok alatt gondolkoztam, mi tévő legyek. Eközben, állok szemben a szarvassal. Ha felé indulok, végem van ha bólint egyet, mert felnyársal. Ha elkezdek tolatni mint az örült, akkor a kanyar után lehet valakibe beleszállok.
    Tolattam. Úgy voltam vele, akkor talán van esélyem. Szerencsém volt, de akkora volt a dög, mint az egész úttest.

    A vadriasztó, lehet tényleg megzavarná a dugó párokat. Kb, olyan, amikor csenget a postás kellemetlen időben. ;]

    [ Szerkesztve ]

    A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

  • Gyöször

    senior tag

    válasz dethroner #62019 üzenetére

    1 és 4 egyszerre, a 3at meg akkor kötelezni a vadásztársaságot, ha ezek után a területen 1 azaz egy vadkáros baleset történik. Mindezek előtt természetesen felhúzgálni az összes vadveszély táblát és elvinni a méh telepre illetve kivenni a kreszből ezt a fasságot. Mivel a vadveszély, tábla egy olyan amire nincs konkrét megoldás. Nem 30as tábla pld meg nem balra kanyarodni tilos. Nem olyan, hogy 70el mennyé és akkor tuti elmész köztük. Ez nem rendszabály csak egy felmentés a vtnek, hogy fizetni se kelljen. Egyszer volt a Kossuth rádióban egy műsor erről, azt mondta valami gyökér szagértő, hogy "elövigyázatosan kell vezetni". Ezzel a dumával elővigyázatosan megb*$*hatta volna az....

    Felmenőim egyöntetűen állítják, hogy soha nem volt ennyi nyúl meg öz a határban.

    Viszont vadveszély tábla szaporodik mint a vad. Szerintem 1kmre érvényes max egy, ezt ki is használják, a helyi vété egy kilométeres távolságokban kitapétázta a faluból kifele menő összes utat.

    Egy ilyen tábla kirakásáért elkéretnék annyi pénzt, hogy 100 évig se tudja kigazdálkodni senki. Igen, még lŐ.. se.

    ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

Új hozzászólás Aktív témák