Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jadro

    veterán

    válasz bigdigit #59233 üzenetére

    Igen, valóban vezeték nélkül kényelmesebb mint vezetékkel, ez nem vitás. Viszont drágább megoldás és a legfőbb probléma a töltés. Emiatt nálam nem egyértelműen 100 fokkal kényelmesebb. Alsó hangon napi 2*45 percet autózom ha éppen nem home office van. Ilyenkor végig megy a navigáció és sokszor a zene is a telefonról. Legalább kap töltést is és nem kell dugdosnom a kartámaszban. Pont ez a célom, hogy ne kelljen fizikailag terhelni a telefon csatlakozó illetve melóhelyen sem a töltéssel kell kezdeni ha éppen rohangálós napom van. Ráadásul sajnos nem arról híres ez a telefon sem, hogy napokig bírja egy töltéssel és hát használom rendesen. Kell neki az etetés amikor csak lehet. Szóval mindenkinek más az élethelyzete, ehhez kell megtalálni a megfelelő megoldást. :)

    Ez a mágneses megoldás is nagyon kényelmes egyébként a sima dugdosáshoz képest, szinte magától rácuppan a telefonra ha egymás közelébe kerülnek a végek. Hátránya, hogy ki kell mindig szedni a kis dugaszt a telefonból, ha otthon pl vezetékesen tölti az ember és nincs másik ilyen kábel.

    No de az írás lényege igazából a magyar nyelvű hangvezérlés volt, a kábeles kitérő csak amiatt volt, hogy nem vezeték nélküli kapcsolódáson művelte ezt a furcsaságot.

    Samsung Galaxy S23 8/128 Green

  • Gyöször

    senior tag

    válasz bigdigit #59233 üzenetére

    Milyen wifi adaptered van?? Olvastam egyszer az index fórumon a Motorola MA1 ről, de nem árulják még itthon? De egy ilyen hétköznapi 2-5 ezres wifi adaptert felismer a fejegység? Vagy mivel lövöd?

    Alapvetően én is a mágneses kábelben gondolkoztam már, hogy kéne venni.

    ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

Új hozzászólás Aktív témák