Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • simonjoe

    senior tag

    válasz dethroner #51610 üzenetére

    Jó reggelt!! :)
    Sok dologban igazad van, DE!
    "Az autó szót idézőjelbe tenni meg a legnagyobb szemétség egy olyan emberrel szemben, akinek ilyenre van igénye, vagy inkább szüksége."
    Hidd el nekem, nem az igény, sokkal inkább a rákölthető keret szabja meg, h mit vesz az ember. Ebben vannak kategóriák, amit tolerálni kell.
    Aki pedig vigyáz az autójára és odafigyel rá, az nem kap "tockost", mert nem restell a pláza bejáratától olyan messzire parkolni, h még véletlenül sem parkolnak mellé hanyag, nemtörődöm sofőrök, továbbá erre az esetre van kitalálva az a fedélzeti cam rendszer, ami felveszi Józsi lexarom kártékony viselkedését! :P

    [ Szerkesztve ]

    Joe

  • Moleman

    addikt

    válasz dethroner #51610 üzenetére

    +1, annyi kiegészítéssel, hogy hiába lenne pénzem drágábbra, kicsit én is egy eldobós 200 ezres második autóra vágyom, hogy ne kelljen féltenem, mikor boltba megyek. Csak a kedves magyar lehúzós rendszer tartott vissza, hogy egy új autó átírása is kb ugyanannyiba kerül, mint egy roncsé.

    A robogómmal kicsit ezt a vonalat élem ki, kívülről nagyon szarul néz ki, nincs egy ép eleme, széles cellux tartja össze a burkolatot, így tuti senki nem akarja ellopni. De van rajta normális fényszóró, alatta új futómű és erős a motorja. Igaz, nem is volt olcsó, az esztétikai állapota miatt feleannyiért tudnám eladni, mint amit ráköltöttem.

    [ Szerkesztve ]

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz dethroner #51610 üzenetére

    Köszönöm az idézéseket, rém megtisztelő. :P
    Akikről te beszélsz mint átlag user ők az egységsugarú minta polgárok akiknek nem kellene autóznia, és akkor talán nem szaladgálna annyi rom az utakon, de tudod amíg van veréb...
    Javaslom a buszt, a telekocsit, az ubert, vegszukseg esetén javaslom a használt Csepel kerékpárt párosítva egy permetezo oltonnyel (így a szél és esovedelem is letudva), ennél olcsóbb megoldásom nincsen, max lopott kerékpárral lehetne a bekerulesi és fenntartási költséget lejjebb vinni, bár akkor ugye van egy olyan kimenet h kosztot és lakhatast biztosítanak neked az adofizetok pénzén, néhány esetben napi rendszeres és változatos nemi élettel megfűszerezve...

    Neki egy guruló esernyő kell, értettem elsőre is, de bocsáss meg ha nem partolom ezt a szemléletet, ám ennek ellenére mégis ajánlottam szebbeket mint amiket ő nézett (igaz picit drágábban). Ne felejtsd el amikor leírsz ilyeneket h én is öreg autoztam évekig, sőt ha nem a sajátommal megyek akkor most is 10+ éves "xarokkal" járok, mégsem tudnád egyik padlolemezen sem at nyomni a csavarhúzódat... Milyen érdekes, nem!? Hogy honnan tudom h ezek olyanok? Egyszerű, mert én is csináltam évekig... (és most festettem ezzel a mondattal celtablat a hátamra, de már nem érdekel) szerinted mennyiért vette be a kereskedő azt amit 250-ert árul!? (100 alatt...)

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák