Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BigBlackDog

    veterán

    válasz xEon1337 #39369 üzenetére

    A Vitaránál a facelift már meghozta a színes kijelzőt GL+ felszereltségtől. Meg a műszerfal teteje is kicsit jobb lett a puhítással. Kormány nem zavar, ugyanaz, mint az S-Crossban, de a Swiftben azért finomabb az a lapított tekerentyű. Amivel nem tudok megbékélni az FL Vitaránál, az a hátsó lámpa. Csíkokban világít, meg ki is áll, számomra szörnyen formaidegen egy ilyen autónál. Nem is tudom mire jó ez a kiállás. Bár benzinkutas pihenőknél jól jöhet, mikor kávézik az ember a kocsi mellett és pont le tudja rá tenni a papírpoharat. :D Meg még tavaly tavasszal, mikor megültem az akkori Vitarát és S-Crosst, érezhetően gyengébbnek éreztem a Vitara belterét és otthonosabb, "nagyautósabb" érzésem volt az S-Crossban. Ez úgy valahogy belém égett.

    Ami még mentő ötletként felmerült, az az 1.2 CVT Swift. GLX ott is megvan, meg a kuplungot sem kell csesztetnem. Eddig kifejezetten kellemes véleményeket olvastam erről a motor + váltó párosról a Swift tesztekben a CVT ellenére. És, ha mondjuk sikerülne a gyári 16-os felnik helyett a 15-ös váltóméretű lemezfelnivel (+ TPMS-el és saját gumival) lebótoni némi kedvezményért cserébe, akkor 4,5-4.6M Huf körül meg is állhatna.

Új hozzászólás Aktív témák