Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • roberto211

    őstag

    válasz Kornel #20266 üzenetére

    Hát,ez érdekes mindenesetre ja.. Szerintem valami chippel simán feloldható a tiltás(ha van még értelme tovább pörgetni persze )..

    Gti nek mondjuk 8500nál van a tiltás, stage chipel elvileg 10ezerig leforgatható de gondolom ez már csak ilyen "tiltáspartikra"van mert sok értelmét nem látom.. Szerintem 7nél tovább már nem nagyon húz.

    Viszont most utána olvastam.. Elvileg 7,8 ra letornázható gti-nek a 0-100 a ami elég jó. :D Beutaznám vele fél európát. :D És szerintem nem enne sokkal többet, mint a mostani az én lábammal.. Sőt.. Lehet még kevesebbet is.

    Ha meglesz gti kimehetünk majd együtt kakucsra. :D Persze nem versenyezni csak bohóckodni, mert mivel nincs még kellő rutinom pályákon ezért nem is szeretek közel menni autókhoz, nehogy összetörjem,ha megcsúszok vagy ilyesmi....

    Akkor lehet,hogy megveszem tanácsodra ezt a gti-t.. Persze nem most hanem olyan 1-2hón belül, mert ezt elkell még adnom akkor kell hozzá szereznem 300k-t és akkor utána nézelődhetek.. Suli előtt nem adhatom most el "hosszabb" időre a kocsit mert bkv val kb 2,5 óra lenne mire beérnék 13ba :)

    2év múlva meg megveszem a tiedet ha eladod. :D

    Szerintem a narancs se tákolt, csak sokan vannak úgy,hogy kéttónosúra festik autójukat mert tényleg feldobja szvsz.. Sőőt. Az azért tűnik szvsz "eredetibbnek" mivel az eredeti gti műszerfala van bennt,stb,stb.. De majd kiderül Úgy sem képről veszek autót.. :)

    [ Szerkesztve ]

    Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Új hozzászólás Aktív témák