Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • giigz

    veterán

    válasz Doze #16413 üzenetére

    Európa szinten is egyik legjobb benzin, nem is hasonlítható az itt kapható sima 95-ösökhöz, de az adalékoltak közül is kiemelkedő: MOL EVO NEO 100+

    Én sem hittem benne, egyszer félig üres tankra rá is tankoltam, nem nagyon vettem észre különbséget, talán egy picit finomabban járt, de olyan keveset tankoltam rá, hogy tényleg nem volt nagy változás... Aztán a múltkor porzó tankra, talán 3 liter körül lehetett benne, rátankoltam az EVO-t, a beindítás pillanatában már nem hittem el... Olyan simán járt a motor, hogy az nem igaz. Alul jobban húzott, kisebbek lettek a belső rezgések, egyszóval érezhető volt a pozitív változás. Literenként 35 Ft-tal drágább a sima 95-nél, de engem meggyőzött, azóta 1 tankolás kivételével mindig az EVO-t tankoltam, havi szinten 2.000 Ft-tal több így a benzinköltségem, de mintha fogyiban kevesebb lenne 1-3 decivel, és ugye az autónak sem hátrány, ha jobb benzin van benne, eléggé kopottas már a motorom...

    [ Szerkesztve ]

  • neduddki

    nagyúr

    válasz Doze #16413 üzenetére

    HI!

    es tessek mondani ebbe mennyot szolt bele a pisztojj?:- )
    mosojjogni jok ezek az 1-1 taknyolasok masra nem, de errol mith alett vona szo mostaban ha jol tevedek

    udv

    neduddki

    mod: nekem meg a ~60Mm-es ~6.45l/100km-es atlaghzo kipest 5.84l/100k lett a legutoso Lukolibul ugyanazon pisztojjal naffalu+otopajja /35-40% kongyival/

    [ Szerkesztve ]

    https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Új hozzászólás Aktív témák