Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zo-lee

    aktív tag

    Halló!

    Látom, nem tobzódik a tömeg ... A játékkal kapcsolatban felemás érzéseim vannak. A korábbi Beta időszakában játszottam vele, és ahhoz képest, hogy az első pár meccs kiemelkedően élvezetes volt, az utána következőek annyira kiábrándítóak. Egyszerűen nem tudtam killeket összehozni, pedig nem tartom magam kifejezetten bénának, de az, hogy 99%-ban akivel összefutottam, fejlettebb fegyverrel / armorral, esetleg mindkettővel rendelkezett (már akár közvetlenül a játék elején a földet éréskor is), meglehetősen elvette a kedvemet az egésztől. Az már csak hab volt a tornán, amikor a ttv 0321301354646 szerű játékos nyíltan aimbotozta le az egész szervert a pálya másik végéről. Szóval ahhoz képest, hogy korábban ebben láttam az új PUBG-t, - bár letöltöttem most is - de nem igazán fűlik a fogam ahhoz, hogy kipróbáljam.

  • zo-lee

    aktív tag

    No, a hétvégén vettem egy mély lélegzetet, és kipróbáltam ... Gyakorlatilag nem tudok killeket összehozni ... A játék korai szakaszában vagy nem dob fegyvert a játék az adott házba ahová érkezem, természetesen a velem együtt érkezők azonnal találnak, és futnak rám (mert olyan szinte nem fordul elő, hogy valahova egyedül érkezzek, ezért sem értem, miért jó már a repcsiről látni az első kör). A hangok botrányosak, a lövés hangereje jó, de a lépéseket, trappokat néha nagyon nehéz meghallani. Ráadásul tegnap előfordult egy olyan eset, ami miatt majdnem lefordultam a monitor elől ... Hallom (kivételesen), hogy hol az ember, van fegyverem is, pulóverem, sapkám is, szóval mi baj lehet ?! Szépen rásétálok a palira, majd amikor hallom, hogy jönnie kell, készülök, meglátom, és rátenyerelek a bal egér gombra ... Aztán a sorozatlövő m416-om leadok 1 lövést, míg a drága ellen szitává lyuggatott ... Rögtön ezután megnéztem a settingsben, és alapértelmezettként valamennyi fegyver sorozatra van állítva, szóval ... Szeretném szeretni a játékot, de minden egyes alkalommal azzal ver pofán a game, hogy túl trágya vagyok hozzá. Ezt még el is fogadnám, de egyik más kompetitív fps (cs, pubg, Valorant) sem állít ekkora kihívás elé ... Tudom, le kéne törölni, és hagyni a francba, csak van társaságom, akik mostanában, hogy visszajött a béta, ezt erőltetik ... Csak gondoltam kiírom magamból, sorry a könnyekért :D

Új hozzászólás Aktív témák