Új hozzászólás Aktív témák

  • zo-lee

    aktív tag

    No, a hétvégén vettem egy mély lélegzetet, és kipróbáltam ... Gyakorlatilag nem tudok killeket összehozni ... A játék korai szakaszában vagy nem dob fegyvert a játék az adott házba ahová érkezem, természetesen a velem együtt érkezők azonnal találnak, és futnak rám (mert olyan szinte nem fordul elő, hogy valahova egyedül érkezzek, ezért sem értem, miért jó már a repcsiről látni az első kör). A hangok botrányosak, a lövés hangereje jó, de a lépéseket, trappokat néha nagyon nehéz meghallani. Ráadásul tegnap előfordult egy olyan eset, ami miatt majdnem lefordultam a monitor elől ... Hallom (kivételesen), hogy hol az ember, van fegyverem is, pulóverem, sapkám is, szóval mi baj lehet ?! Szépen rásétálok a palira, majd amikor hallom, hogy jönnie kell, készülök, meglátom, és rátenyerelek a bal egér gombra ... Aztán a sorozatlövő m416-om leadok 1 lövést, míg a drága ellen szitává lyuggatott ... Rögtön ezután megnéztem a settingsben, és alapértelmezettként valamennyi fegyver sorozatra van állítva, szóval ... Szeretném szeretni a játékot, de minden egyes alkalommal azzal ver pofán a game, hogy túl trágya vagyok hozzá. Ezt még el is fogadnám, de egyik más kompetitív fps (cs, pubg, Valorant) sem állít ekkora kihívás elé ... Tudom, le kéne törölni, és hagyni a francba, csak van társaságom, akik mostanában, hogy visszajött a béta, ezt erőltetik ... Csak gondoltam kiírom magamból, sorry a könnyekért :D

Új hozzászólás Aktív témák