Új hozzászólás Aktív témák

  • Petester

    senior tag

    válasz Jorus #5201 üzenetére

    Igen, erre emlékszek, mondtad is, hogy mennyi mindent kaptál az autóhoz (dashcam, kormánymű csere v. felújítás, gummák, stb.)

    Én csak a téli gumikat kaptam, így volt behozatallal, mindennel együtt 2,4 millió alatt.
    A téli szettet , amik méretben sem passzoltak (215/55 R16 volt), meg Forester fére acél felniken voltak, gyorsan el is passzoltam és lett helyette a Fori XT 17-es aluja. Amúgy jól jöttem ki a cserével, kb. 30k Ft lett a vége úgy, hogy kaptam egy nagyon jó állapotú téli gumma szettet is vele, a gumisom azt mondta, hogy ne dobjam el, vétek lenne, pedig neki az lett volna érdeke, ha veszek nála 4 új gumit. :K

    Amúgy lassan meglesz a 30000. közös km a PDF-fel, 16 hónap alatt. :)) És még így is 200k km alatt vagyok. :K Csak ne lett volna ez a kis botlás a hengerfej oldalról, de ezt betudható Frau Spitz "gondosságának", mintsem az autó hibájának.

    Szerk: Ma megyek fóliáshoz, megkérdem mennyi lenne a körbe fólia. A tetőablakot is szeretném kicsit sötétíteni, hogy ne kelljen behúzni az árnyékolót. Kíváncsi leszek milyen ajánlatot kapok.

    [ Szerkesztve ]

    (ó\_!_/ó)

Új hozzászólás Aktív témák