Új hozzászólás Aktív témák

  • SRII

    őstag

    Asus Z97 Gamer Pro
    Intel I5 4690 /no turbo/
    Geil Evo Corsa 8GB XMP 1600Mhz
    Samsung 830 64Gb ssd
    XFX TS 550 W
    Lg 24" full hd ips monitor 3 hetes.
    minden alkatrész kb 1 hónapos.
    Op rendszer ssd-n, a játékok winyon ülnek, 180Gb szabad helyem van még az 500Gb-ból.

    Win 8.1 pro március havi frissítéssel.

    A left 4 dead és a stains row 4 nem indul el, a left 4 dead játéknál az intro elindul,de mikor vége az
    intrónak kilép a játék és semmi!
    (valami viszont nem tetszik, mikor a játék elindul váltogatja a kép beállítást, egyszer 1280x720 ba indul, /ezt ugye onnét veszem, mivel a monitor két oldalán feket csík van/egyszer pedig 1080p ben)
    A stains row 4 esetében pedig elindítom a játékot kiírja a steam ,hogy játék előkészítés az indításra, eltűnik az ikon és semmi, majd automatikusan 1 perc után önmagától ismét elindítja a fent említett ikon megjelenik, és ismét semmi!

    Igp-t tudom csak használni, de minden eddigi feltelepített játék működik rendesen, csak a 2 fent említett játék nem, nem raktam fel semmilyen amd vagy nvidia driver, a telepített programok között is megnéztem hátha véletlen valami magával húzta.
    Minden egyes driver frissítettem de semmi, direct x- igp intel oldaláról friss 5. havi frissítés leszedve, semmi.

    Steam fájl ellenőrzést megcsináltam, semmi, letöröltem a játékokat majd újra telepítettem, de semmi, ezt 3x is megtettem, és utána újra steam fájl ellenőrzés.

    Azóta feltettem más játékokat is, titafall, crisys, tomb raider, need for speed mw, cs:go, bf3, mind tökéletesen fut.

    [ Szerkesztve ]

    Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

Új hozzászólás Aktív témák