Új hozzászólás Aktív témák

  • gmx9

    aktív tag

    válasz oriic #65370 üzenetére

    TF2-ről tudok nyilatkozni. Vannak alap tárgyak, ezeket játék közben kapod random és nem eladhatóak, viszont a játékon belül úgymond be lehet olvasztani őket. Ha jól számoltam hirtelen, akkor 18 fegyver az úgynevezett ref, ezeket speciálisabb rangú fegyverekért eltudod cserélni más emberekkel, amiket viszont már el tudsz adni. Mondjuk egy 2 refet érő "fura" fegyver 0,15-0,25 euró között szokott lenni, azonban ez is változó attól függően, mennyire ritka vagy mennyire keresett.

    Viszont ehhez is 'prémiumnak' kell lenned, free accounttal nem cserélheted a tárgyaid. Ehhez annyit kell tenni, hogy veszel valamit a játékon belüli piacon (én azt hiszem egy szendvicset vásároltam olyan 0,35 centért). Ekkor esetleg egy-egy jobb tárgy is hullhat, pl. skinekkel kapcsolatos dolgok. A múltkor esett egy legolcsóbban 0,75 euróért árult cucc, de végül refekért cseréltem pénz helyett, persze ezek jóval ritkábban hullanak és hogy komolyabb összegeket felhalmozz, sok időbe telik.

    - Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

Új hozzászólás Aktív témák