Új hozzászólás Aktív témák

  • Mate

    nagyúr

    válasz Csapoati #59596 üzenetére

    Karácsonykor vettem egy porszívót. Régen is hasonló volt, így ismerem a felépítését. A szűrök benne vannak gyárilag, leírás szerint simán használható.

    Igen ám, de gondoltam megnézem mielőtt használom, jól vannak-e benne a szűrök. A legkisebb 20Ft-os szűrő nem volt benne. Írtam a gyártónak, hogy ehhez már nem kell a szűrő vagy csak véletlen kihagyták, mivel előzőben oda is tettek. A válasz az volt, hogy nem jár hozzá gyárilag, külön meg kell venni. Gondoltam jó, majd megveszem biztos használható anélkül is. De biztos ami biztos írtam nekik, hogy gond nélkül használható-e így. A válasz az volt, hogy nem ajánlják mert azonnali garanciavesztéssel jár.

    Eddig ezt felháborítónak gondoltam, de most már megnyugodtam, hogy velem van a baj. Hisz a porszívó egy luxuscikk, ott a seprű helyette. Meg hát egyértelmű, hogy darabokra kell szedni mindent, fogni egy nagyítót a boltban és olvasgatni az apró betűs részeket.

    Igen, ebbe az irányba tart a világ. Attól még számomra ez felháborító marad.

Új hozzászólás Aktív témák